Cheat Engine 7.0 Full İndir

Ücretsiz Full Türkçe Program İndir

0
3344
Cheat Engine Full Türkçe İndir
5/5 - (24 Değerlendirme)

Cheat Engine 7.0 versiyonu yayınlandı. Yeni versiyonu indirerek oyunlarınızın veritabanlarında oynamalar yapmaya devam edebilirsiniz.

Cheat Engine Nedir?

Oyun ve uygulamalarınızdaki çalışan verileri tarayarak bulduğu açıklar üzerinden hile yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır. Herhangi bir profesyonellik olmadan da çeşitli eğitici videolar, tutoriallar yardımıyla kolaylıkla çözebilirsiniz. Oyun severlerin hilelere yönelik olumlu yaklaşımları sonrası tercih ettiği programlardan birisidir.

Cheat Engine 7.0 Hile Programı?

Cheat Engine hile programı ile oyunlardaki elmas, para gibi kaynaklarınızı çoğaltabiliyorsunuz.Elbette sadece para, elmas gibi kaynaklarla sınırlı değildir. Örneğin oynadığınız bir tarla oyununda ürünlerinizi çoğaltabilirsiniz. Genel olarak bütün veritabanına ulaşabilecek güçte bir yazılım olduğundan oyunun rakamsal verilerini kolay bir şekilde yakalayarak üzerinde değişiklik yapmanızı sağlıyor. Online yada tarayıcı oyunlarında bu biraz zor olsa da bazı tarayıcı bazlı online oyunlarda da Cheat Engine kullanılabiliyor.

20 Mayıs 2012 tarihinden beridir piyasada olan bu program özellikle windows üzerinde oynanan oyunlarda Eric Heijnen tarafından geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir bellek tarayıcı, hex editörü ve ayıklama aracıdır.


Cheat Engine 7.0 Versiyon – (Direkt İndir)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz