Advanced SystemCare Ultimate PRO – Tüm Sürümler Lisans Kodu

✔ Ücretsiz Lisans Anahtarı ✔ Tam Sürüm ✔ Ücretsiz Ürün Güncellemeleri

0
920
Advanced SystemCare Ultimate PRO – Tüm Sürümler Lisans Kodu
5/5 - (24 Değerlendirme)

Advanced SystemCare Ultimate PRO bilgisayarlarınızı virüslerden koruyabileceğiniz en iyi yazılımlardan birisidir. Siber tehditlerden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yazılımın en büyük özelliklerinden birisi kusursuz olması ve bilgisayarlarınızı diğer antivirüs programları gibi kasmıyor olmasıdır.

Advanced SystemCare Ultimate Pro İndir

Advanced SystemCare Ultimate PRO Ne İşe Yarar?

Advanced SystemCare Ultimate PRO, bilgisayarınızın performansını ve güvenliğini artırmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Aşağıdaki özelliklere sahiptir.

 1. Sistem Temizleme ve Optimize Etme: Bu özellik, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları, geçici dosyaları, çerezleri ve diğer istenmeyen verileri temizler ve bilgisayarınızın performansını artırır. Ayrıca, kayıt defterini optimize ederek bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.
 2. Güvenlik Duvarı ve Antivirüs: Advanced, bir antivirüs motoru ve bir güvenlik duvarı içerir. Bu özellikler, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden, casus yazılımlardan ve diğer tehditlerden korur.
 3. İnternet Hızlandırma: Bu özellik, internet bağlantınızın hızını artırır ve internet deneyiminizi geliştirir.
 4. Kişisel Veri Koruma: Kişisel verilerinizi korur ve çevrimiçi gizliliğinizi sağlar. Bu özellik, çevrimiçi etkinlikleriniz sırasında sizi izleyen izleyicileri, reklamcıları ve diğerleri gibi kişisel verilerinizi toplayanları engeller.
 5. Gerçek Zamanlı Koruma: Advanced SystemCare Ultimate PRO, bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izleyerek, kötü amaçlı yazılımların ve diğer tehditlerin girmesini engeller.
 6. Derinlemesine Temizleme: Bu özellik, bilgisayarınızda derinlemesine bir tarama yapar ve sistem dosyalarını, kayıt defterini ve diğer önemli bileşenleri temizler.

Bu yazılım bilgisayarınızı daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli hale getirmek için daha birçok özellik sunar.

Advanced SystemCare Ultimate Kurulum Nasıl Yapılır?

Yazılımı herhangi bir yerden indirmenize gerek yok. Doğrudan kendi sitesinden ücretsiz olan versiyonu indirebilirsiniz. Aşağıdaki Ücretsiz Advanced SystemCare Ultimate PRO Lisans Kodu kullanarak programı full sürüm haline getirebilirsiniz. Bu yüzden de sizlere doğru adresten indirmenizi öneririz. Yazılımı İOBİT sitesinden güvenle indirmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Advanced SystemCare Ultimate Sıkça Sorulan Sorular

 • Başka Antivirüs Programlarıyla Kullanılabilir mi?

Advanced System Care, diğer antivirüs programları ile aynı anda kullanılabilir. Anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı gibi diğer güvenlik yazılımlarıyla uyumludur. Bizim size önerimiz kesinlikle bir bilgisayara birden fazla Anti-Virüs programı yüklemeyin. Ciddi bir yavaşlama yaşarsınız.

 • Bitdefender Antivirüsünü Uygular Mı?

Evet. Aynı zamanda IOBİT fidye yazılımlarına karşıda koruma sağlayarak sizleri kötü amaçlı saldırılara karşı korur.

 • Advanced SystemCare ve Advanced SystemCare Ultimate Arasındaki Fark Nedir?

Advanced SystemCare sistem temizleme ve optimize etmek için kullanılır. Advanced SystemCare Ultimate ise geniş çaplı anti-virüs yazılımıdır.

 • IObit Malware Fighter 9 Arasındaki Fark Nedir?

Advanced SystemCare Ultimate ile bilgisayarlarınızı hız ve güvenlik noktasında optimize eder korursunuz. IOBİT Malware Fighter sadece kötü amaçlı yazılımlardan koruma görevini üstlenir.

 • Advanced SystemCare Ultimate Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır?

Yalnızca Windows işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Advanced SystemCare Ultimate Mac sistemlerde çalışmaz. Windows 11 / Windows10 / Win8.1 / Win8 / Win7 / Vista / XP üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Advanced SystemCare Ultimate Pro 16 – Ücretsiz Lisans Kodu

Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO lisans kodu ücretsiz olarak kullanılabilir. Aşağıdaki kodları kullanarak indirmiş olduğunuz sürümü PRO sürüme yükseltebilirsiniz. İşte Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO key

 • Advanced SystemCare Ultimate 16.1 Lisans Kodları

31ABC-C40FD-C99D0-9801N
6BC15-39A2F-917D3-92C1N
465EE-19CBD-E7872-9EE14

 • Advanced SystemCare Ultimate 16.2 Lisans Kodları

FE2AC-0D2B2-7D82C-1171N
31ABC-C40FD-C99D0-9801N

Diğer tüm ÜCRETSİZ LİSANS KODLARI ‘na da göz atabilirsiniz.

Advanced SystemCare Ultimate Pro İndir

İlgili Aramalar : Advanced SystemCare Ultimate Lisans Kodu, Advanced SystemCare Ultimate Key, Advanced SystemCare Ultimate Pro Lisans Kodu, Advanced SystemCare Ultimate Pro 16 Lisans Kodu, Advanced SystemCare Ultimate Pro 16 Full[/vc_column_text]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz