Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Yayınlandı

0
619
Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Yayınlandı
4.9/5 - (20 Değerlendirme)

Resident Evil 4 Remake Modu artık yayında! Geçtiğimiz günlerde yayınlanacağı tarih duyurulan Resident Evil 4 Remake modu The Mercenaries, bugün itibarıyla oyuncuların beğenisine sunuldu. Eğer modu orijinal oyunda da oynamış ve sevmişseniz, bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Henüz denememişseniz de, eğlenceli bir modun sizi beklediğini bilmelisiniz. Oyun severlerin kaçırmaması gerekiyor!

Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries

Orijinal Resident Evil 4 oyununun sevilen modları arasında yer alan The Mercenaries, bölüm içinde en fazla puanı toplamaya dayalı bir işleyişe sahip ve bunu tahliye helikopterinin gelişine kadar yapmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz puanlara karşılık olarak yeni karakterleri açabilmeniz de mümkün oluyor. Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan duyuru sonrasında, bugün yayınlanan yeni güncelleme ile The Mercenaries modu Resident Evil 4 Remake oyununa da getirildi.

Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Detayları

Ücretsiz güncelleme ile bugün eklenen mod, ilk etapta tüm silahları ile Leon karakterini kullanımımıza sunuyor. Şu an için seçilebilir tek harita ise tahmin edebileceğiniz üzere Village. Yeni haritalar ve farklı karakterler ise aşama kaydettiğiniz sürece açılacak. Her bir elde, Time Orb’ları (Zaman Küreleri) toplarayarak geri sayım sayacını uzatabiliyor ve daha yüksek skor toplayabiliyorsunuz.

Bu modda ayrıca düşmanları öldürerek ve gelen saldırıları savuşturarak kısa süreliğine aktif hale getirebildiğiniz Mayhem Mode’u da başlatabiliyorsunuz. Hareket hızınızın ve saldırı gücünüzün artması sayesinde, hem daha fazla puan elde ediyor hem de öldürdüğünüz düşmana karşılık olarak geri sayım sayacını daha da uzatabiliyorsunuz.

Resident Evil 4 The MercenariesÖte yandan, IGN tarafından keşfedilen bir detaya göre, The Mercenaries modunda oyun içi satın alım söz konusu. Aslında bu, Resident Evil 4 Remake ile ilgili olarak daha önceden yayınlanan raporlarda da dikkat çeken bir detaydı. Çevrimiçi mağazalardan alacağınız geliştirme biletleriyle, aşama kaydetmeyi hızlandırabiliyorsunuz. Mesela silahınızın geliştirme ağacında daha hızlı ilerleyebiliyor ve herhangi bir zamanda silahın özel geliştirmesine erişebilmeniz mümkün oluyor.

Son olarak, Capcom tarafından yapılan açıklama ile Resident Evil 4 Remake PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series platformları genelinde dört milyon adet satışına ulaşmış durumda ve daha şimdiden büyük bir ticari başarı elde edeceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz