Yasal Uyarı

Oyunsirketleri.com ücretsiz hizmet veren bir paylaşım platformudur. Site içerisinde paylaşılan dış linklerin tamamı Oyunsirketleri.com ‘a ait olmayan sunucularda barındırılmaktadır.

Turbobit, Upload, Yandex Disk, Google Drive, Letupload vb. siteler aracılığıyla sunulan exe, zip, rar vb. uzantılı dosyaların internet mecralarında paylaşan oyunsirketleri.com değildir. Aracı olarak gördüğümüz bu sitelere yapılan upload (karşı yüklemeler) başkaları tarafından paylaşılmıştır. Bu sebeple yayınlamış olduğumuz içeriklerdeki dış linkler oyunsirketleri.com sorumluluğunda değildir. Hiçbir şekilde oyunsirketleri.com dava edilemez, suçlanamaz, sorumlu tutulamaz.

Paylaşılan dış linklerin markanızı, müvekkilinizi, firmanızı hedef aldığını ve zarar verdiğini düşünüyorsanız mevcut paylaşımımızdaki dış linklerin kaldırılması için markanızın size ait olduğunu ispat etmekle birlikte sitemizden kaldırmamızı talep edebilirsiniz.

Oyunsirketleri.com üzerindeki dış linklerin tamamı oyunsirketleri.com ‘un kontrol sorumluluğunda değildir. Her an değişebilir, silinebilir, kaldırılabilir.

Oyunsirketleri.com üzerinden indirmiş olduğunuz bütün oyunlar, programlar mutlak suret ile virüs taramasından geçirilmeden kullanılmamalıdır. Bu sebeple indirdiğiniz dosyalardan doğabilecek her türlü sorumluluktan kendinizin sorumlu olacağını unutmayın.

Dış linklerden elde etmiş olduğunuz dosyalardan ve kurulumlardan yaşanan sorunlarda hiç bir birey yada firma oyunsirketleri.com ‘u sorumlu tutamaz, hak talep edemez.

Başınıza gelebilecek herhangi bir nedenden ötürü bu siteyi sorumlu tutamazsınız.