Age of Mythology Retold Geliyor – Çıkış Tarihi

Age of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak?

0
935
Age of Mythology Retold Geliyor
5/5 - (155 Değerlendirme)

Age of Mythology Retold duyurusu ile birlikte aklımız 2002 yılındaki birçok yayıncı tarafından yapılan tam puan değerlendirmelerine gitti. Büyük bir heyecan yaratan ve Age Of Empires hayranlarını meraklandıran yeni yapım resmen duyuruldu.

Age of Mythology Retold Ne Zaman Çıkacak?

Age of Mythology Retold çıkış tarihi olarak yapılan açıklamalarda 2023 yılında çıkacak. Tam olarak tarihi belli olmasa da yapımcıların resmi kanallardan yaptıkları duyurular bu şekilde. İlk olarak Xbox konsollarına geleceği ve ardından da diğer platformlara geleceği belirtildi. Ayrıca bir diğer sürpriz ise Age of Empires II: Definitive Edition 31 Ocak 2023 ‘te konsollara geleceği ardından da Age Of Empires IV ‘ün konsollara geleceği duyuruldu.

Age of Mythology Retold DuyurusuAge of Mythology Serisi

Age Of Mythology serisi bu yeni oyunu da bünyesine kazandırırken, 2002 yılında ilk çıkan seriyi hatırlamak gerekir.

  • Age Of Mythology 2002 : 3B grafik deneyimlerini yaşadığımız bu ilk oyunda 32 bölümlük savaş vardı. Mitoloji çağını konu alan bu oyunda Yunanistan’da Truva Savaşını kazanmak, Mısır’da Osiris’i uyadırmak, İskandinav’da Thor’un çekicini yapmak, Tartaros’ta Kronos’un hapishaneden çıkmamasını sağlamak gibi görevler vardı.

Age Of Mythology Full Türkçe İndir 

  • Age of Mythology: The Titans 2003 : Serinin devamı niteliğindeki bu genişleme paketidir. Klasik oyuna ilave olarak Atlantis uygarlığı ve tanrıları eklenmiştir. Senaryoda sırayla Titanları yenip 12 bölüm sonucunda Gaia’yı Çağla bitkisi (Yunanca: Grenaluondus) ile diriltip Kronos’ile savaştırmak gerekmektedir.

Age Of Mythology: The Titans 2003 Full Türkçe İndir 

Age of Mythology İle Yeni Baştan

2002 yılında ilk karşımıza çıkan bu oyunun 2003’te genişleme paketi yayınlanmıştı. Birçok kişi bu serinin devamımı olacak diye düşünebilir. Yapılan duyuruda ise oyunun yeniden yapım olarak karşımıza çıkacak olmasıdır. Senaryo yine aynı fakat günümüz grafiklerine uyarlanmış haliyle çıkması beklenmektedi. Ayrıca beklenen bazı yeniliklerde olabilir.

Age of Mythology Retold İndir /mek

Özellikle Age Of Empires hayranlarının merakla beklediğini biliyoruz. Bizlerde sizler gibi bu seriyi beklerken çıktığı gün tanıtmayı ve paylaşmayı istiyoruz. Henüz Age of Mythology Retold İndir bağlantıları aktif olmasa da sizler için çıkışı ile birlikte yayınlayacağız. Sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Oyun hakkındaki beklentilerinizi ve düşüncelerinizi bizimle de paylaşmak için alttaki yorum bağlantısını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz