Cardboard Town Steam ‘da Yayında – Türk Yapımı

0
675
Cardboard Town Steam 'da Yayında - Türk Yapımı
5/5 - (18 Değerlendirme)

Cardboard Town Steam ‘a yayına girdiği andan itibaren ilgi çeken bir oyun oldu. Bu oyun ile birlikte Türkiye’de yapılan güzel oyunlardan birisi daha listeye girmeyi başardı. Carboard Town fiyatı şuan 99₺ fakat indirim beklerken fiyat artabilir!

Cardboard Town Steam ‘da Yayında

Oyunun henüz erken erişim aşamasında olması nedeniyle ilerleyen günlerde fiyatının artış göstermesi söz konusu olabilir. Türkiye merkezli Stratera Games şirketi tarafından geliştirilen bu oyuun arka planında ise E-Spor sunucusu Dora Özsoy ve ekip arkadaşları bulunuyor.

Oyunun her geçen gün daha iyi noktalara geleceği kaçınılmaz. Sağlam bir yazılım ekibinin olması girdiği gün itibariyle umut veriyor.

Carboard Town Oyun Konusu

Çok geniş kitleleri bulunan şehir kurma teması bu oyunda karşımıza çıkmaktadır. Tamamen şehir inşaa etmek üzerine kurulu bir kart oyunudur. Kaynaklarını yönet, geliştirmeleri aç, kart çek ve şehrini büyüt! Rastgele olaylar, görev kartları ve opsiyonlar, her bir turu birbirinden farklı kılıyor. Proje Kartlarını Bina Kartlarıyla birlikte akıllıca kullanmayı unutma.” Cardboard Town’da neler var? sorusuna verilen cevaplar ise şunlar oluyor: “#Şehrini sıfırdan inşa etmek için çeşitli Bina Kartları, #Rastgele gelişen olayların üstesinden gelebilmek ve kartlarına ayar çekmek için Proje Kartları, #Görevleri tamamlamak ve halkını memnun etmek için görev kartları, #Arabalarını vınlatabileceğin yol kartları.

” Cardboard Town hakkında Stratera Games tarafından ayrıca şunları da paylaşılıyor: Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. PC OYUNLARI kategorimizden oyun araştırarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz