SimCity BuildIt Full APK İndir – Android-IOS

0
1756
SimCity BuildIt Full APK İndir Hileler
5/5 - (22 Değerlendirme)

SimCity BuildIt Full APK indirerek oyuna başlayabilirsiniz. EA Games tarafından kurulmuş olan ve Android platformların vazgeçilmez şehir kurma oyunu SimCity Buildlt sizlere önerebileceğimiz en iyi şehir kurma oyunudur. Daha iyisi grafik, ses kalitesi olarak yok. Kurgu olarakta son derece harikadır. Aktif internet bağlantınız olmadan da oynayabildiğiniz bu oyun internete girdiğinizde mevcut verilerinizi eşleştirerek internete aktarıyor. Bunun nedeni farklı cihazlardan erişim sağladığınızda sizlere kaldığınız yerden devam etme imkanı vermesidir. Çok fazla aradık, taradık ama SimCity Buildlt hile olarak düzgün, çalışan bir mod yok. Ya sürümler eski olduğundan dolayı güncelleme ile değişiyor, yada oyundan banlanmanızı sağlıyor.


İlk Piyasaya Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2014
Seri: SimCity
Geliştirici: Maxis
Mod: Tekli oyun, Multipkayer Fonksiyonlar
Yayıncı: Elecrtronic Arts
Platformlar: Android, IOS


ANDROİD SÜRÜMÜ
SimCity BuildIt
SimCity BuildIt
Developer: ELECTRONIC ARTS
Price: Free

IOS SÜRÜMÜ
‎SimCity BuildIt
‎SimCity BuildIt
Developer: Electronic Arts
Price: Free+

SimCity Buildlt Hile APK Mod Trainer Vs.

Oyunun altyapısı sektörün en iyi yazılım ekibinden oluşuyor. Oyun sektörünün büyük bir kısmına hitap eden Electronic Arts (EA), ismine yakışacak Maxis ekibi ile çalışıyor. Sistemin bugün bir açığını bulup oynamaya başlasak kısa sürede açık kapanıyor ve elimizdeki oyun patlıyor. SimCity Buildlt hileleri gibi birçok alternatif kaynak bulabilirsiniz. Fakat %100 çalışıyor diyenler bile çalışmıyor. Ayrıca burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu neyi indirdiğinizi bilmiyor olmanızdır! SimCity BuildIt hile %100 çalışıyor diye indirip kurduğunuz açık kaynak kodlu apk dosyalarının doğrudan cihazlarınıza ulaştığınız ve tehlike yaratabileceğini unutmayın. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz kaynaklardan asla indirme yapmayın!

SimCity Buildlt Yorumları ve Şikayetleri

Oyunun milyonlarca insan tarafından indirildiğini Google Android Market yada IOS Apple Market üzerinden görebilirsiniz. Her geçen gün artan sayılarıyla birlikte milyonlarca SimCity BuildIt yorumları görebilirsiniz. İyi yorumların olduğu ortada. 4 yıldızın altına düşmeyecek bir oyundur. Bunun nedeni EA ve Maxis kalitesidir. Bazı yorumların arasında SimCity BuildIt şikayet metni görebilirsiniz. Oyunu oynamayı bilmeyen, hile yüzünden kapanan yada cihazlarının yetersizliği yüzünden sorunlar yaşayanlar bir hayli fazla. Genel anlamda sağlam yorumları olan bu oyunu indirip oynayabilirsiniz.