The Sims 4 Ek Paketleri Ücretsiz Oldu 1730₺ Karlı Çıkın

0
483
The Sims 4 Ek Paketleri Ücretsiz Oldu 1730₺ Karlı Çıkın
5/5 - (25 Değerlendirme)

The Sims 4 ek paketleri 18 mayıs 2023 tarihine kadar Epic Games üzerinde ücretsiz oldu. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yerini alan oyunun şuan 3 farklı eklentisi ücretsiz oldu hemen giriş yapıp kütüphanenize ekleyin!

The Sims 4 Ücretsiz İndir

Epic Games hesabınıza girip oyunu yüklemesenizde kütüphanenize eklemeniz yeterli. Şuan Epic Games üzerinde The Sims 4 para vermeden hediye olarak alınabilir. Yani ek pakete sahip olmadan önce ana oyuna da sahip olabilirsiniz.

The Sims 4 Ücretsiz Full İndir

Şuan Steam da ve Epic Games üzerinde ücretsiz indirebileceğiniz bir oyundur. Ek paketleri indirmeden önce ana oyunu indirmek zorundasınız. Eğer şimdi indirmek istemiyorsanız da kütüphaneye eklemek için sıfır ₺ karşılığında satın alımı gerçekleştirin. Bu oyunun normal satış fiyatı 500₺ ‘dir.

The Sims 4 Ek Paketleri

The Sims 4’ün sizlere üç adet ek paketinin ücretsiz olduğunu söyleyebiliriz. 18 Mayıs 2023 tarihine kadar oyunların paketlerini kütüphaneye atın!

The Sims 4 Jungle Adventure Ücretsiz

Oyunun bu ek paketinin normal ücreti 400₺ civarındadır. Tapınak, orman, lanetli kalıntılar, hazineler dolu bir ortam keşfedeceksiniz. Ayrıca Selvadorada’nın kültürünü ve geleneklerini tecrübe ederek yöresel lezzetleri ve yeni dans hareketlerini keşfedin!
The Sims 4 Jungle Adventure

The Sims 4 Luxury Party Stuff Ücretsiz

Ortalama 200₺ ‘lik bu ek paketi ücretsiz edinerek havalı simlere sahip olacaksınız. Sosyetik partiler düzenleyecek, kıyafet zenginliğinizi arttıracaksınız. Yepyeni eşyalarla da etkinliklere artık daha iyi hazırlanabilirsiniz. Bu paketin aslında gerçek adı ihtişamdır!

The Sims 4 Luxury Party StuffThe Sims 4 Fashion Street Kit Ücretsiz

Son The sims paketimiz ise 130₺ değerinde. Mumbai’nin modayı belirleyen tasarımlarından ilham alan The Sims 4 Fashion Street Kit koleksiyonuyla tarzınızı genişletin. Zengin renkler, ikonik silüetler ve yüksek kontrastlı desenler her öğeye enerji ve hareket katıyor. Yepyeni bir tarz için geleneksel ayrıntılarla trend belirleyen parçaları entegre ederek özgünlüğünüzü ön plana çıkarın.

The Sims 4 Fashion Street KitEk Paket Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: 3.3 GHz Intel Core i3-3220 (2 çekirdekli, 4 iş parçacıklı), AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz (4 çekirdekli) veya daha iyisi
Bellek: 4 GB
Depolama: 26 GB
Direct: X11
Ekran Kartı: 128 MB Video RAM: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500 veya daha iyisi

Maksimum
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 (4 çekirdekli), AMD Ryzen 5 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB
Depolama: 51 GB
Direct: X11
Ekran Kartı: 1 GB Video RAM, NVIDIA GTX 650, AMD Radeon HD 7750 veya daha iyisi

The Sims 4 Ek Paketleri ve Hileler

Sitemiz içerisinde size The Sims 4 Hileleri paylaştık. Dilediğiniz hileyi ekstra herhangi birşey indirmeden doğrudan oyun içerisinde yapabilirsiniz. Ek paketleri yüklüykende yapabileceğiniz bu hileler ile maddi, manevi tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz