Epic Games 15 Ücretsiz Oyun İndir

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

0
484
Epic Games15 Ücretsiz Oyun İndir
5/5 - (10 Değerlendirme)

Epic Games ‘i takip etmek için çok fazla nedenimiz var. Oldukça zengin bir kütüphaneye sahip olduğunu söylemek mümkün. Her hafta ücretsiz oyunları insanlarla buluşturan bu platformda şimdi 15oyun ücretsiz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

En son geçtiğimiz sene benzer bir etkinlik görmüştük fakat açıkcası alışık olduğumuz bir durum değil. Haftalık ücretsiz oyunlar sunan firma bu kez 15 oyunu her gün 1adet olmak koşuluyla sunuyor. Teknik olarak aynı gün 15 yorum indirmek zaten yorucu olurdu. Şimdi de Epic Games 15 oyunu ücretsiz yaptı ve işte detaylar

Tüm oyunlar ortaya çıkmadı ama konu hakkında bazı bilgiler çoktan gözüktü. Peki Epic Games’in kampanyasında neler göreceğiz? Detaylar neler olacak?

Epic Games 15 Oyunu Ücretsiz Yapıyor! Her Gün 1 Oyun Olacak

Epic Games  15 gün boyunca, her gün ücretsiz oyun şeklinde karşımıza çıkan kampanyada, her gün yeni bir oyun gördük. Henüz resmi bir açıklama olmadığı için sızıntılar diyeceğim ama sızıntılara göre bu sene de aynı şekilde her gün 1 oyun verilecek. 15 gün boyunca toplamda 15 ücretsiz oyunun sunulduğunu göreceğiz.

Etkinliğin 16 Aralık itibariyle başlayacağı ve yeni yıla kadar her gün 1 oyun görmeye devam edeceğimiz söyleniyor. Ama baştan belirttiğim gibi şu an hangi oyunlar verilecek net değil.

Sadece ilk ücretsiz oyunun Shenmue III olacağı belirtilmekte. 2019 yılında çıkmış iddialı bir aksiyon oyunu olan Shenmue III gerçekten ilk oyun ise o zaman listede iddialı oyunlarla karşılaşacağız demektir. A++ yapımlar gelir mi ya da GTA 5’in ücretsiz verilmesi gibi çok ilgi çekecek kampanyalar olur mu bilemiyoruz.

Epic Games’in 15 gün boyunca her gün 1 oyun ücretsiz kampanyası konusunda detaylar belli olduğu zaman, bilgi vermeye devam edeceğiz. Özellikle oyunların açıklanmasını bekliyoruz. Oyunlar açıklandıkça, sitemizde biz de paylaşacağız. Takipte kalmanızı öneririm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz