PlayStation 5 İncelemesi – İlk Testte Bozuldu

PlayStation Haberleri

0
795
PlayStation 5 İncelemesi - İlk Testte Bozuldu
5/5 - (14 Değerlendirme)

PlayStation 5 henüz isminden bahsedildiğinde oyun severleri heyecanlandırmayı başarmıştı. Estetik bir tasarıma ve güzel özellikle sahip olması da bu heyecanda üstün rol üstlenmişti. Fakat henüz isminin duyulmasıyla birlikte atağa geçen ve o ataklardan karşılık bulan ünlü Youtuber Jeremy Penter, kanalı ACG üzerinden yaptığı incelemede ürünü bozmayı başardı.

PlayStation5 İnceleme Esnasında Bozuldu

ACG Kanalının sahibi Jeremy Penter, Sony tarafından gönderilen PlayStation5 ürününü test etti. İlk inceleme videosunda ürünün bozulduğunu açıklayan Youtuber, ”PS5, testler sırasında oyunları harici sürücüde depolama ve çalıştırma sırasında veri tabanını yeniden oluşturmaya çalışırken sorun çıkardı” dedi.

Sony Bir Garip Açıklama Yaptı

Dünyaca ünlü marka Sony, bozulan ürünleri ile ilgili yaptığı açıklamada ilk parti ürünlerde sorun yaşanabileceğini belirtiyor. Ürünlerini piyasaya sürmeden önce Youtube üzerindeki etkili kanallara ürünlerini gönderiyor. Geçtiğimiz günlerde de henüz piyasaya sürülmeyen Xbox Series X konsolunun çalışmasına rağmen ekrana görüntü gelmediği de yaşanmıştı. Milyarlarca dolar yatırımlar ile üretilen bu cihazların topluma tanıtılmak için kullanılan aracı kanallarda bu şekilde rezil olması ne kadar kabul edilebilir bilemeyiz ama Sony açısından PlayStation5 bozuldu videolarının zor durumda kalacağını gösterebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz