Mortal Kombat: Onslaught, Mortal Kombat Çıkış Tarihi

Mortal Kombat Mobil Oyun İndir - Mortal Kombat Haberleri, Duyuruları

0
496
Mortal Kombat Onslaught, Mortal Kombat Çıkış Tarihi
5/5 - (45 Değerlendirme)

Herkes Mortal Kombat 12 duyurusu bekliyorken, seri mobil cihazlarda boy göstermenin hazırlığını yapıyor. Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, Android ve iOS için Mortal Kombat: Onslaught duyurusunu yaptı bile.

Mortal Kombat: Onslaught

2019 yılının Nisan ayında satışları başlayan Mortal Kombat 11 oyununun üzerinden yaklaşık üç buçuk yıl geçti. Ocak ayınd yapılan paylaşımla yeni ana oyunun yakında duyurulacağı beklentisi oluşmuşsa da, ortalarda henüz yeni bir gelişme yoktu. EVO 2022 ve serinin otuzuncu yılına özel kutlamaların da boş geçilmesinin ardından, sürpriz bir şekilde yeni mobil oyun duyurusu yapıldı.

Mortal Kombat: Onslaught Geliyor!

Mortal Kombat: Onslaught aslında mobil cihazlara gelen Mortal Kombat oyunu değil. 2015 yılında ücretsiz olarak yayınlanan ve Shao Khan’s Tower ve Quest Mode gibi farklı modlar içeren bir Mortal Kombat Mobile var. Bu hafta içerisinde duyurulmuş olan, haliyle ikinci ziyaret olacak.

2023 yılında yayınlanacağı söylenen Onslaught, aşina olduğumuz geleneksel yapısının dışına çıkarak, koleksiyon Rol Yapma Oyunu tarzında karşımıza çıkacak. Yani ilginç bir deneyim bizleri bekliyor. Mobil cihazlara özel sinematik bir hikaye deneyiminin sunulacağı oyunda, oyuncular olarak karakter kadrosundan kendimize bir ekip oluşturacağız. Sonrasında da evreni tehdit eden karanlık ve tehlikeli düşmanları durdurabilmek için gerçek zamanlı grup dövüşlerine katılımda bulunacağız.

Ed Boon, yaptığı açıklama ile serinin özüne sadık kalınacak iken Mortal Kombat serisi için farklı bir yoldan deneyim etme fırsatı sunacaklarını söylüyor. Bu bağlamda, eski ve yeni hayranların eğlenebileceği, stratejik ve takım tabanlı koleksiyon Rol Yapma Oyunu olarak yeniden hayal ettiklerini söylüyor.

Şu an için net bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, fazla geç bir tarihte yayınlanmayacaktır diye düşünüyoruz. Gelişmeleri takipte olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz