Silent Hill Yayını Duyuruları, Vaktinden Önce Sızdırıldı

0
506
Silent Hill Yayını Duyuruları, Vaktinden Önce Sızdırıldı
4.9/5 - (41 Değerlendirme)

Çok büyük bir heyecanla beklediğimiz Silent Hill yayını gerçekleştirilecek. Haftanın başında sizlerle paylaştığımız haberimizde de aktardığımız üzere, Türkiye Saati İle 23:50 sıralarında başlayacak olan Silent Hill Transmission öncesinde beklenmedik bir sızıntı ile Konami tarafından bizlere sunulacaklar ortaya döküldü. Gerçi bu, daha önceden de karşılaştığımız bir durum olduğu için pek de şaşırmamak lazım. Peki bu gece bizleri neler bekliyor? Detaylar haberimizde.


Bildiğiniz gibi Silent Hill adı altında birden farklı proje üzerinde çalışıldığı söyleniyor. Bunlardan bir tanesi, yeni film uyarlaması olan Return to Silent Hill iken, bir tanesi Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2 Remake ve diğeri de Annapurna Interactive işbirliğinde geliştirilen ve bölümler halinde bizlere sunulacak olan bir oyun olacağı tahmin edilen Silent Hill: The Short Message.

Silent Hill Yayını Duyuruları Ortaya Çıktı

Bu gece itibarıyla, zaman içerisinde duyduğumuz iddia, sızıntı ve söylentilerin nihayete erip ermeyeceğini öğrenmiş olacak. Ancak çoğunlukla olduğu gibi, canlı yayın öncesinde bir sızıntı haberi daha aldık. İşin ilginç yanı bu, doğrudan Konami üzerinden geliyor.

TSİ 23:50 sıralarında başlayacak olan canlı yayın için Japon oyun devi tarafından Youtube üzerinden zamanlanmış bir paylaşım var. Paylaşımın üst verisinde (metadata), Silent Hill 2 yer alıyor.

 

Etiketlerde ayrıca PlayStation ve Steam de göze çarpıyor. Görünüşe göre, duyurulacak olan oyunlardan biri, birkaçı veya tamamı PC (Steam) ve PlayStation platformlarına gelecek. Hatırlayacağınız üzere, PlayStation 5 için özel çıkacak Silent Hill oyunundan bahsedilmişti. Gerçi bunun zaman sınırlı özel olması durumu da olabilir. Şu an için net bir çıkarım yapmak zor görünüyor.

Son olarak, yaklaşık elli dakika uzunluğunda olacağı söylenen sunum sırasında bir röportaj yer alacakmış. Bakalım bu gece bizi neler bekleyecek? Gelişmeleri en kısa sürede sizlere ulaştırma gayretinde olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz